Instagram kullanıcıları bundan böyle çoklu fotoğraf ya da başka bir deyişle albüm paylaşımı gerçekleştirirken fotoğraflarının orijinal halinikoruyabilecekler.

Instagram kullanıcıları bundan böyle çoklu fotoğraf ya da başka bir deyişle albüm paylaşımı gerçekleştirirken fotoğraflarının orijinal halinikoruyabilecekler. Instagram galeri özelliğinde yeni dönem Instagram’da tek bir gönderide birden fazla fotoğraf veya video paylaşırken artık bu çekim ve klipleriniz mecburen kare olarak kırpılmayacak. Kısacası artık kırpılmış grup fotoğrafları ve videoları paylaşmak ya da orijinal biçimi korumak için art arda gönderi yapma derdinden kurtulacaksınız.
 
Bu anlamda popüler sosyal medya platformu, Şubat ayında sunduğu özellikle ilgili olarak kullanıcılarının feryadına kulak verdi diyebiliriz. Instagram tarafından dağıtımına başlanan ve kullanıcılara kademeli olarak ulaşacak özellik kısa zamanda herkesin kullanımına açılmış olacak. Şirket ayrıca yakın zamanda yorumlara fotoğraf ve video ile yanıt verme, yeni başlıklandırılmış yorumlar ve yeni yorum filtresi gibi özellikleri kullanıcılarına sunmuştu.
 
Ek olarak, Instagram Live için yeni iki kişili video yayını özelliği için de testlerin sürdürüldüğü belirtiliyor. Tüm yeniliklere sahip olmak için Instagram uygulamanızı güncellemeyi unutmayın.

Instagram Sonunda Beklenileni Yaptı! ile ilgili görsel sonucu