Galatasaray Kaptanı Arda Turan için Arsenal ve Liverpool gibi dev kulüplerin Galatasaray'a teklif sunacakları iddia edildi.

 

Galatasaray Kaptanı Arda Turan hakkındaki transfer haberlerinin arkası kesilmiyor... İngiliz spor sitelerinin iddiasına göre Arsenal Arda için 13 milyon pound ödemeye hazır.  Liverpool ise oyuncu+para teklifiyle Galatasaray'ın kapısını çalabilir.

İngiliz kaynaklı spor siteleri Arda Turan'ın menajeri  Ahmet Bulut'un açıklamalarına dayandırdıkları haberlerde  genç futbolcunun Arsenal ve Liverpool'un gündeminde olduğunu iddia etti.

Ahmet Bulut'un "Galatasaray  yaz döneminde Arsenal'ın teklifini geri çevirmişti. Ancak önümüzdeki temmuz ayında transfer gerçekleşebilir" sözlerine yer veren siteler  Arsene Wenger'in Arda konusundaki ısrarından vazgeçmediği görüşünde...  Londra ekibinin aynı mevkide benzer oyunculara sahip olması ise Arda'nın İngiltere yolundaki en büyük engel olarak gösteriliyor.

Haberlerde  Fransız menajerin  bu uğurda 13 milyon pound'u gözden çıkaracağı öne sürülürken Arda için Liverpool'un da devreye girebileceği belirtiliyor.

Buna göre Liverpool Arda için Andrea Dossena ve Andreı Voronın'i takasta kullanmayı planlıyor.