Premier League kulübü Stoke City'nin yöneticileri ve antrenörleri, Hull maçında yaşanan olay nedeniyle Tuncay Şanlı'dan özür diledi. Tuncay Şanlı, kulüpte yöneticiler ve antrenörlerle bir görüşme gerçekleştirdi.

Milli futbolcunun, Hull maçında oyuna girdikten altı dakika sonra neden saha kenarına alındığını sorduğu, kendisinden memnun olunup olunmadığını da öğrenmek istediği belirtildi.

Tuncay ile birlikte görüşmeye katılan milli futbolcunun menajeri Hakan Özlü, taraflar arasında yapılan görüşmenin olumlu geçtiğini söyledi. Tuncay'ın İngiltere'de mutlu olduğunu yineleyen Özlü şöyle konuştu:

"Yönetici ve antrenörlerle görüştük. Tuncay, yaşanan olayın nedenlerini sordu. Yöneticiler ve antrenörler, yaşanan bu olaydan dolayı üzgün olduklarını söylediler ve Tuncay'dan özür dilediler.

"Yöneticiler ve antrenörler, Tuncay'dan çok memnun olduklarını ifade ederek, başka bir takıma göndermeyi düşünmediklerini ve milli futbolcudan her zaman faydalanmak istediklerini dile getirdiler.

"Tuncay, neden altı dakika sonra çıkarıldığını sorunca, antrenörü beraberliği korumak için böyle bir kararı uygun gördüğünü ifade etti. Tuncay da bunu anlayışla karşıladı."

Özlü, Tuncay'ın futbol hayatını İngiltere'de sürdürmek istediğini de sözlerine ekledi.