Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerinin eski futbolcusu, spor yazarı Mustafa Doğan Fenerbahçe USA Derneği’ne üye oldu.

Fenerbahçe’de 7 sezon ve Beşiktaş’ta 3 sezon forma giydikten sonra geçtiğimiz yıl futbolu bırakan Mustafa Doğan ve New York'taki pek çok ünlüyü giydirmesiyle tanınan Türk terzilerinden, Taji markasının sahibi  Taci Şeker Fenerbahçe USA Derneği’ne sürpriz bir ziyarette bulunarak dernek başkanı Ekmel Anda ile biraraya geldi.

Ekmel Anda ve Taci Şeker ile samimi bir ortamda geçen görüşmenin ardından Doğan, Fenerbahçe USA Derneği’nin yeni üyesi oldu.

Alman ve Türk vatandaşı olan Mustafa Doğan genç yaşta Alman Milli Futbol Takımı’nda ve 2 yıl Bundesliga’da forma giydikten sonra 1996 yılında Fenerbahçe’ye transfer olmuş, ardından Almanya’ya dönerek 2003-2004 sezonunda FC Köln takımında top koşturmuştu.Son olarak Beşiktaş futbol takımının formasını sırtına geçiren başarılı defans oyuncusu  daha sonra futbol yorumculuğuna soyundu. Mustafa Doğan, 15 Eylül 2009'dan bu yana ise Beyoğlu Yeniçarşıspor'un teknik direktörlüğü görevini yürütüyor.

Beyoğlu'nda atıldığı terzilik macerasını Taji markası adı altında yıllardır New York'ta sürdüren Taci Şeker ise hazırladığı tasarımlarıyla, aralarında New York Eski Valisi George Pataki, New York belediye Başkanı Michael Bloomberg, gazeteci Hıncal Uluç, Uğur Dündar, İran Şahı`nın oğlu Rıza Pehlevi ve işadamı Faruk Süren gibi pekçok ünlünün de bulunduğu binlerce ismi giydiriyor. Fenerbahçe USA Derneği Başkanı Ekmel Anda'nın da kıyafetlerini Taci şeker hazırlıyor.

Turkishny.com