Real Madrid formasıyla eski takımı Milan’a karşı sahaya çıkacak olan Kaka, eski takım arkadaşları hakkında komik yorumlar yaptı. Sezon başında 67 milyon avro bonservis bedeliyle Real Madrid’e transfer olan Kaka, bu akşam Şampiyonlar Ligi mücadelesinde eski takımı Milan karşı oynayacak. Dev maç öncesinde eski takım arkadaşları hakkında komik yorumlar yapan Kaka, “Dida çok cimriydi. Doğum günü yaklaştığında bunu davranışlarından anlardınız. En mızmız Nesta’ydı” dedi.

Brezilyalı yıldız, "Uçkuru bakımından, Tanrı vergisi yeteneği en büyük olan kimdi?" sorusuna gülerek, "Seedorf" cevabını verdi.

Takımdaki en yakışıklı ve en çirkin oyuncuların kim olduğu yönünde gelen soruya da esprili bir yorum yapan Kaka, “En yakışıklı bendim. En çirkin ise Gattuso’ydu” dedi.

Hangi eski takım arkadaşıyla beraber tatile gideceği sorusuna, “Gattuso’yla giderdim” cevabını veren Brezilyalı yıldız, Gattuso’nun eşcinsel olduğunu itiraf etmesi halinde ne gibi bir cevap vereceği sorusuna ise, “İyi şanslar” yanıtını verdi.