Geçtiğimiz günlerde bir trafik kazası geçirdiği ve yanında sevgilisi olduğu iddia edilen dünyaca ünlü golf oyuncusu Tiger Woods'un evliliği sona ermek üzere.

Kazayla ilgili ortaya atılan iddialardan biri de oyuncunun karısı Elin Nordegren'in, sevgilisiyle araçta gördüğü Woods'u sopayla dövdüğü yönündeydi.

Evliliklerini bitirmeye hazırlanan çiftten Woods'un boşanma karşılığında karısına 300 milyon dolar nafaka ödeyeceği belirtiliyor. Eğer bu tazminat gerçekleşirse tarihin en büyük boşanma bedellerinden biri olarak tarihe geçecek.

Woods'un avukatı da olayı doğrularken yaşananlardan sonra çiftin evli kalma ihtimalinin olmadığını açıkladı.

Bugünlerde, ABD'deki evliliklerin yarısı boşanmalarla sona ererken, Tiger Woods karısını aldattığı için özür diledi. Ancak bu özrün evliliği kurtarması beklenmiyor.

Woods'un karısı Elin de dünyaca tanınan bir atlet ancak güzelliğine ve çocuklarına rağmen aldatılmaktan kurtulamayanlardan.

Evlilikle ilgili yorum yapanlardan kimileri, Elin'in özrü kabul edip evliliğini sürdürmesini isterken kimileri de boşanmalarından yana.

Evli kalmalarını isteyenlerden Kara Jensen-MacKinnon ve Christopher Jones, "Sanırız birlikte kalmalılar. Woods özür diledi. Çok güzel çocukları var. Ailenin hatırına boşanmamalılar," yorumunu yapıyor.
Mike Tyson gibi ünlülerin boşanma avukatlığını da yapan savunma avukatı Raoul Felder, Woods'un evliliğinin süreceğine inanmadığını söyledi.

Felder, "Bir ünlüyseniz cehennemin pek çok farlı boyutu vardır. Sıradan insanların işlemediği hataları yaparsınız." yorumunu yaptı.

US Weekly ise, çiftin boşanma öncesi 300 milyon dolarlık bir tazminat anlaşması yaptığını açıkladı. Bu da tarihteki en pahalı boşanma. Şu ana kadar rekor, 150 milyon dolarla ünlü NBA yıldızı Michael Jordan'ın elindeydi.

Tiger Woods'un foto galerisi için tıklayınız!

Turkishny.com / Gülten Sarı