Edirne'nin Süloğlu ilçesinde 3 yıl önce Süper Loto'dan 11 milyon lira kazanan Fuat Özdemir (39), sirozdan hayatını kaybetti.

Tarım ilaçları satan bir firmada hamallık yapan Fuat Özdemir, 4 Eylül 2014'te düzenlenen Süper Loto çekilişinde 11 milyon 345 bin 642 lira ikramiye kazandı. Özdemir, patronu Barış A.'nın kendisini kandırarak paranın yarısını aldığını öne sürdü. Kupona ortak olduğunu öne süren Barış A.'nın banka hesabına mahkeme kararıyla tedbir konuldu. Yerel mahkemenin kupona ortak oldukları yönünde karar vermesinin ardından, dosya Yargıtay'a gitti. Patronuyla davalık olan Özdemir, bu kez de aldığı son model arabayla kaza yaptı. Bir iş hanında bulunan emlak ofisine 2 gün arayla 2 kez silahlı saldırı düzenlendi, şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

PARASI TÜKENDİ
İkramiye kazandıktan sonra yaşadığı gecekondudan Edirne merkezindeki bir daireye taşınan Özdemir, yakınlarına da ev, araba, motosiklet almıştı. Ancak 3 yıllık süreçte parası tükenen Özdemir, ocak ayında siroz hastalığı nedeniyle Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yatırıldı. Önceki gece siroz sonucu mide kanaması geçiren Özdemir, kurtarılamadı. Özdemir'in cenazesi Süloğlu ilçesinde toprağa verildi.

Loto Milyoneri Sirozdan Öldü ile ilgili görsel sonucu