Fenerbahçe Spor Kulübü sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Mardin Fenerbahçeliler Derneği, Bursa Fenerbahçeliler Derneği ve Fenerbahçe USA’nin katkılarıyla 2 bin ilköğretim öğrencisine giysi ve kırtasiye yardımında bulundu.

Mardin Kocatepe İlköğretim Okulu'nda yapılan törene, Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Derneklerden Sorumlu Asbaşkan Mithat Yenigün, Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Çeçen, Mardin Valisi Hasan Duruer, Midyat  Kaymakamı Fatih Akkaya, Mardin Belediye Başkan Yardımcısı, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, öğrenciler ve velileri katıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Dernekler Çalışma Grubu Sorumlusu Yaşar Atilla'nın sunuculuğunu yaptığı törende Mardin Valisi Hasan Duruer'e, Nihat Özdemir; Midyat Kaymakamı Fatih Akkaya'ya Asbaşkan Mithat Yenigün, Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu adına başkan yardımcısına ise Serhat Çeçen forma hediye ederken kendilerine de katkılarından dolayı birer plaket verildi.

Mardin'in ilçelerinde okuyan 2000 çocuk için yapılan bu etkinlik öğrencilere hediyelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.