Brooklyn'de akıllara durgunluk veren kıskanç eş intikamı. Kocasının kendisini aldattığını ve başka bir kadını hamile bıraktığını öğrenen kadın korkunç bir plan yaptı ve metres kadının bebeğini düşürmesi için harekete geçti.

Keisha Jones isimli kadın, Monique Hunter isimli kocasının sevgilisi olan kadının hamileliğini sonlandırmak için Brooklyn'deki Kings Eczanesi'nden cytotec isimli bir ilaç aldı.

Kocasının, Hunter'ı hamile bırakmasına duyduğu öfkeyle hareket eden kadın bir yolunu bulup ilacı kadına içirmeyi başardı ve kadın ilacın etkisiyle bebeğini erken doğurdu. 7 aylık doğan bebeğin ve annenin sağlık durumu iyi.

Fakat kadının hain planları burada da bitmedi. Bebeği öldürmeye kafasına koyan Jones, bebek için hastaneye 'anne sütü' süsü verilmiş, biberon içinde bir zehirli sıvı gönderdi.

Hastane hemşileri gelen 'biberon sütten' şüphelenip, içindeki maddeyi test için labaratuara gönderince tüm gerçek ortaya çıktı. Yetkililer, biberon içindeki maddenin bir tür sıvı zehirleyici olduğunu fark etti. Hastane çalışanları hemen polise haber verdi. Polis de ipuçlarını sürerek Jones'a ulaştı.

Polislerin Jones'u gözaltına almasından sonra, erken doğuma zorlanan Hunter öfkesini gizlemedi ve Jones'un hak ettiğini aldığını söyledi.

Hunter, 3 yıldır Jones'un kocası Anthony Jones ile birlikte olduğunu ancak adamın evli olduğunu bilmediğini söyledi.

4 çocuk annesi olan Jones tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Turkishny.com / Gülten Sarı