Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz, ABD'deki İtalyan toplumu liderleri Karina Costantion, müzisyenler Venuto Kardeşler & Ailesi'ni ağırladı.

Geleneksel İtalyan-Amerikan Miras Ayı kutlamaları çerçevesinde Markowitz, 20. Bölge toplum lideri Karina Costantion, yazar, TV starı Michael Lomonaco'yu ve Venuto Kardeşler & Ailesi'ni New York'taki Porter House'da ağırladı. Venuto Kardeşler geceye müzikleriyle renk kattı.

Karina Costantiona, 2007 yılında 20. Bölge toplum lideri oldu ve yeni programlar, eğitim ve ailelere çocuklarının eğitiminde daha fazla rol verilmesi gibi konularla ilgilenen Toplum Eğitim Konseyi'nde çalışmalarını sürdürüyor. Costantiona daha önce de Staten Island'ta New York Eyalet Assemblesi adayı olmuştu ve daha sonra Vali Mario Cuomo tarafından Hükümetin İç Şiddet Komisyonuna atanmıştı.

Yazar Lomonaco ise, hem şef hem de yönetici ortak olarak ilk solo çalışmasını Porter House New York'ta gerçekleştirdi. Lomonaco New York's 21'ta 7 yıl boyunca yönetici şef olarak çalıştı ve 1997'de Windows on the World'ün idari müdür oldu.

Ventura Family, 1970'lerden bu yana kalplerinin müziğini çalıyor ve söylüyor. Grup, Giovanni Venuto'nun uzun yıllar önce The Caleps'i kurduğu günden bu yana, Sammy Davis ve Tony Bennett gibi çok ünlü isimlerle sahne aldı ve Başkan Reagan için de sahne aldı.