Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Kuzey Amerika Programlarına giriş sınavı 1 Ekim 2017 Pazar günü yapılacaktır.

 

· Liseyi Türkiye ya da Amerika’da bitiren ve bir yandan çalışırken bir yandan eğitimine devam etmek isteyenler,

· Açıköğretim Fakültesinde kayıtlıyken Amerika’ya geldiği için öğrenimini yarıda bırakmak zorunda kalan ve öğrenimine devam etmek isteyenler,

· Bir lisans ya da önlisans programı bitirmiş ya da hala okumakta olan ve ikinci bir diplomaya daha sahip olmak isteyenler, bu fırsat sizin için!

Üstelik dönemlik sadece 250 USD.

Sınav Merkezleri: New York, Miami, Los Angeles, Chicago, Boston, Houston, Lanham (MD), Toronto, Montreal (Los Angeles ve Miami'de giriş sınavı 8 Ekimde yapılacaktır)

Not: Sadece lise mezunu adaylar sınava gireceklerdir. Diğer adayların sınava girme zorunluluğu yoktur. Sınava nerede gireceğinizi http://usa.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden kayıt yaparak belirleyebilirsiniz. Sınava eksik evrakla gelen adaylar, kayıt döneminde eksikleri tamamlayabilirler. Daha önce Açıköğretim sisteminde kaydı olup nakil yaptırmak isteyenler ile ikinci üniversite kapsamında kayıt yaptırmak isteyenler http://usa.anadolu.edu.tr adresinden 3-13 Ekim 2017 tarihleri arasında kayıt yenileyebilirler. >https://www.facebook.com/usaaof/ adresinden bizi takip edebilirsiniz.