Boston Cambridge'de FBI ajanı olduğunu iddia eden bir kadın alışveriş merkezinde bulunan ailenin 2 yaşındaki çocuklarını kaçırmaya çalıştı. Polis, 48 yaşındaki Michele Saggese'nin küçük çocuğu ailesi alışveriş yapmaktayken kaçırmaya çalıştığını açıkladı.

Alışveriş yaptıkları sırada Saggese'nin kendilerine yaklaşarak ailenin oturma izni ve ABD vatandaşı olup olmadıkları ile ilgili sorular yöneltmeye başladığını söyleyen anne, kendisini Göçmenlik Yetkilisi olarak tanıtan kadının kendisinden derhal Amerikan vatandaşlığı ile ilgili evraklarını çıkartmasını istediğini söyledi.

Olay sırasında alışveriş merkezinin dışında olan eşinin, yardım çığlıkları üzerine içeriye koştuğunu söyleyen kadın, sözde Federal ajanın "Ben Göç ve Gümrük Uygulamaları İdaresinden geliyorum. Çocuk benimle geliyor," diyerek çocuğu zorla aldığını söyledi.

Olay yerine gelen çocuğun babasının 2 yaşındaki çocuğu Saggese'den alarak güvenlik yetkililerini çağırması üzerine, güvenlik yetkilileri ile kavga etmeye başlayan Sagesse'nin, tutuklandığı sırada, "Ben gizli ajanım. Kimliğimi ifşa ediyorsunuz" diyerek yetkililere çıkıştığı söyleniyor.

Turkishny.com