Merkezi Kanada’da bulunan Türk Toplum Merkezi 2010 yılına Yeni Yıl Dayanışma Balosu ile gireceğini duyurdu.
Yapılan duyuruya göre balo, Sheraton Parkway North Oteli’nde gerçekleşecek ve balodan elde edilecek tüm gelir Türk Toplum Merkezi sosyal hizmetlerine destek vermek amacıyla kullanılacak.

Türk Toplum Merkezi Genel Başkan Yardımcısı Ertuğrul Alp, merkezin 24 saat açık direkt telefonu, Canadian Blue Book üyeliği ve eğitilmiş gönüllüleriyle son 6 ayda, Türk toplumunun gereksinim duyduğu bir açığı kapatarak yardım çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

31 Aralık akşamı yaklaşık 320 kişilik katılımın beklendiği baloda, Toronto’nun ünlü “The Royz Band” grubunun canlı performanslarıyla sahne alacağını ve ardından DJ Bongo Girl’ün Türkçe dans müzikleri  çalacağı bildirildi.

Türk Toplum Merkezi gecenin biletlerinin 100 dolardan satıldığını duyurduğu açıklamasında, balo akşamı çocuklar için ayrı bir salon ve geceye araçlarıyla gelenler için ücretsiz kapalı otopark bulunduğunu da belirtiliyor.

Tarih: 31 Aralık 2009, Perşembe

Saat: 07.30 pm

Yer: Sheraton Parkway North Oteli

Adres: Sheraton Parkway North Toronto, 600 Highway 7 East, Richmond Hill, Ontario L4B 1B2 Canada

Biletler ve Bilgi:

Nur Erkoc;  nur.erkoc@turkishcommunitycentre.org  –  416 235 1711

Ertugrul Alp; ertugrul.alp@turkishcommunitycentre.org – 905 508 259

Figen Musabay;  figen.musabay@turkishcommunitycentre.org -  905 508 8198

Demet Citak; demet.citak@turkishcommunitycentre.org  – 416 480 9990

Cenk Sayin; cenk.sayin@turkishcommunitycentre.org

Elvan Amasya; elvan.amasya@turkishcommunitycentre.org  – 647 286 6259

Aylin Doyle;  aylin.doyle@turkishcommunitycentre.org  - 416 467 0925