Polis, önceki gün Florida'da bir arazide ölü olarak bulunan Somer Thompson'un katilinin peşine düştü. Henüz yedi yaşında olan minik kızın cansız bedeni Georgia'da bir arazide bulunmuştu.

Clay Country şerif ofisi, "Ölüm nedenini biliyoruz. Ancak bu soruşturmanın bütünlüğünü korumak, Somer'e bu kötülüğü yapan kişiyi yakalamak için, ölüm nedeni hakkında bilgi vermiyoruz," diye konuştu.

19 Ekim'de okuldan çıkan ve eve doğru yürüyen minik kızdan bir daha da haber alamadı. Bunun üzerine polis, havadan, karadan ve köpeklerle geniş bir alanda arama-bulma çalışması başlatmıştı.

Polis, Somer'in yaşadığı Orange Park bölgesindeki çöp kamyonlarının izinden Folkston'a giderek çöplükte kızın cesedine ulaşmıştı.

Okul çıkışı sonrasında kız kardeşi ile tartışan Somer, gruptan ayrılarak hızla koşmaya başlamış ve sonra da haber alınamamıştı.

Cesedi bulunmadan önce babası Somer'e çağrıda bulunmuş ve, "Somer baban Sam seni koşulsuz seviyor. Güçlü kal ve savaşmayı bırakma. Umuyorum yeniden bir aile olacağız. Seni seviyorum," demişti.

Polis olayla ilgili tam 70 seks suçlusunu sorguladı. Somer'in evinin çevresinde tam 161 suçlu yaşıyor.

 

Turkishny.com / Gülten Sarı