Soyguna Giden Adam, Kasada Duran Kadının Önünde Diz Çökerek Yakardı. Soyguna giden adam, kasada duran kadının önünde diz çökerek şu sözleri söyledi: "Bu yaptığımdan nefret ediyorum ama zor zamanlardan geçiyoruz ve başka çarem yok."

ABD’nin Indiana Eyaleti’ndeki Indianapolis kentinde meydana gelen oldukça ilginç soygun beklenmedik biçimde sona erdi.

Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen ve ABD’deki kanallarda yayınlanan ve internette tıklanma rekoru kıran olayda Gregory Smith soygunculuk yapmak üzere bir ofise girerken kasada duran kadına "Bu yaptığımdan nefret ediyorum ama zor zamanlardan geçiyoruz ve başka çarem yok" dedi.

Soyguncunun pişmanlık duygusunun ağır bastığını fark eden kadın, ona Allah’tan bahsediyor ve suç işlemekten vazgeçmek için hala şansı olduğunu söyledi. Görevli kadının çağrısından etkilenen soyguncu dizlerinin üzerine çökerek Doğum dakika boyunca dua ediyor ve kadın da ona sarıldı.

Bunun üzerine soyguncu, silahındaki mermiyi çıkararak ona zarar vermeyeceğini söyledi. Buna rağmen planından caymayan soyguncu, kadına lavaboya gitmesini ve 20 dakika boyunca polisi aramamasını söyledi. Binadan çıkarken kadının cep telefonunu alan soyguncu, güvenlik kamerasını fark edince üzerine polise teslim olmaya karar verdi.