Phillip Garrido'nun 11 yaşındayken kaçırdığı ve kendisinden iki çocuk sahibi olduğu Jaycee Lee Dugard yetişkin olarak ilk kez poz verdi. Phillip Garrido tarafından kaçırılıp 18 yıl boyunca evlerinin arkasındaki müştemilatta tutulan Jaycee Lee Dugard’ın bir yetişkin olarak ilk fotoğrafı yayımlandı.

Şimdi 29 yaşında olan Dugard, Amerikan People dergisine yüzünde bir gülümseme ile ilk yetişkin pozunu verdi. İki ay önce California'da bulunan Dugard, ailesinin yanına döndüğü için ve onların koşulsuz sevgisine sahip olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Annesi, üvey kız kardeşi ve iki kızı ile kalıyor. Aile adına konuşan Erika Price Schulte, "O ışık saçıyor. Fotoğrafı gördüğümde çok etkilendim çünkü fotoğraf onun ailesi ile ne kadar mutlu olduğunun ve ileriye bakmak istediğinin mükemmel bir tasviriydi" dedi.

Dugard South Lake Tahoe'deki evlerinin civarından kaçırıldığında 11 yaşındaydı. Phillip Garrido, genç kızdan iki çocuk sahibi olmuştu. Garrido ile eşi Nancy ise insan kaçırmak ve tecavüzle suçlanıyor.