Onlar Hollywood'un ve dünyanın en ünlü anneleri. Ancak bu yıldızlar hamile kalıp doğum yaptıktan çok kısa bir süre sonra eski formlarına kavuşuyor. Bu şaşırtan değişimi sizler için derledik.

İşte hamileliğinden sonra jet hızıyla incecik formuna kavuşan ünlü Hollwood kadınları:

Heidi Klum

Klum bir kez daha aynı şeyi yaptı. Lou Samuel isimli bir kız çocuğu dünyaya getirdikten 5 hafta sonra o fit vücuduna yine kavuştu. 19 Kasım'da Victoria Secret'ın moda showuna katılan Klum'un hala 9 kilo fazlası var ancak herşeye rağmen çok fit ve zayıf görünüyor.

Nicole Richie

Reality show yıldızı Nicoel Richie Ağustos ayında doğumu yaklaşmış bir şekilde objektiflere poz vermişti. Oğlu Sparrow James'dan sonra, ikinci oğlu Joel Madden'i 9 Ekim'de dünyaya getiren Richie, sadece 2 hafta içinde o zayıf görüntüsüne yeniden kavuştu. 18 Ekim'de çekilen fotoda Nicole inceliği ile dikkat çekiyor.

Jennifer Hudson

'Dreamgirls' yıldızı Jennifer Hudson, Haziran ayında Michael Jackson'u anma töreninde hamile ve kilo almış bir vaziyette görünüyor. Grammy ödüllü şarkıcı o günlerde 8 aylık hamileydi ve 10 Ağustos'ta oğlu David Daniel Otunga'yı doğurdu. Aradan 2 ay geçmemişti ki Hudson, Whitney Museum Gala'da kilolarından kurtulmuş bir şekilde etrafına neşe saçıyordu.

Alyson Hannigan

"How I Met Your Mother"dizisinin yıldızı Alyson Hannigan, Ocak ayında hamile olarak karşımıza çıkmıştı. 24 Mart'ta kızı Satyana Denisof'u dünyaya getiren aktris 35. doğumgününü kutladı.

Hollywood standartlarına hayli uygun bir görüntüsü olan Hannigan, kırmızı saçları ve fit vücuduyla kaldığı yerden devam ediyor. Hannigan, cömert bir şekilde uzun çizmeler giyip, iç çamaşırı ile poz vermekten çekinmedi. Mother dizisinde bir striptizciyi canlandıran Hannigan cesaretini yitirmemiş görünüyor.

Turkishny.com / Gülten Sarı