Acun Ilıcalı, Dünyaca Ünlü Model Adriana Lima ile Miami'de Sokağa Çıkınca Bakın Neler Olmuş.

Habertürk'te Oylum Talu'nun programına konuk olan Acun ılıcalı, Victoria Secret modellerinden Adriana Lima'nın güzelliğinden bahsetti ve sokakta Lima'ya olan tepkileri anlattı.

Doğum yapması nedeniyle bu yıl Victoria Secret kızları arasında yer alamayan Lima'yı öven Acun, "Bana göre yeri de doldurulmuyor. Baktım şimdi sabah kimler var diye" şeklinde konuşarak diğer kızların onun yerini dolduramayacağını belirtti.

Adriana Lima'nın güzelliğini bireysel olarak dile getirmenin dışında sokaktaki tepkilerden de bahseden ılıcalı, "Ne kadar güzel olduğunu anlamamız için şöyle 5 dakika Miami'de beraber yürümek gerek. Miami'de herkes Adriana Lima'yı tanımıyor. Tanıma yüzdesi 15'tir. O zaman anladım. Hakikaten benim zevkim, onun zevki şunun zevki değil. Dünyaya uzaylı gelseydi de o gün yürüseydi de o kadar bakış alırdı" diye konuştu.

Ünlü model ile birlikte Miami'de basket maçına gittiklerini anlatan Acun ılıcalı, "O yürüdükçe, grup şeklinde kafalar çevriliyor. Herkes böyle bakıyor. Çok güzel kız" ifadesini kullandı.

TÜRKiYE'YE TEKRAR GELECEK

Kısa bir süre önce doğum yapan Adriana Lima ile mesajlaştıklarını, kendisini kutladığını anlatan Acun ılıcalı, ünlü model ile tekrar görüşeceklerini, Türkiye'ye bayıldığını ve yeniden geleceğini ifade etti.