7 yaşındaki Paige DeJean her günkü gibi sabahın erken saatlerinde yatağında uyuyordu. Ancak minik kız, nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla vuruldu ve bir daha hiç uyanamadı.

Revir Ridge, Louisiana'da meydana gelen olay, kızın annesini ve Ortadoğu ülkelerinden birinde görevli olan asker babasını şoke etti.

Babasını uzak bir ülkeye uğurlarken, her gün saat 7'de kendisini uyandırması sözü olan minik DeJean, o gün çalan telefonları duyamadı ve babasıyla her sabah yaptığı sohbeti yapamadı.

Tersine, bu kez babayı arayan anneydi ve telefonun öbür ucundaki eşine kötü haberi veriyordu. Baba, telefonu açarken arayanın kızı olduğunu düşündü. Ancak, eşinin kötüleşmiş ve üzgün sesiyle acı gerçeği öğrenmesi kısa sürmedi.

Paige uyurken onu öldüren kurşun boynuna isabet etmişti ve 10 yaşındaki kuzeniyle birlikte aynı odada uyuyorlardı. Annesinin durumu farketmesinin ardından minik kız Ochsner Tıp Merkezi'ne kaldırıldı ancak kurtarılamadı.

Yetkililer, hala tam olarak olayın nasıl gerçekleştiğini araştırıyor. Tek bilinen şey, evin etrafında birkaç kez silah sesi duyulduğu. Şu ana kadar olayla ilgili gözaltına alınan olmadı.

Şerif John Fortunato, bu bölgede oturanlardan şüphelendiklerini belirtti.

Haberi alan baba bir haftalığına Louisiana'ya gönderildi. Süre bitiminde de yeniden birliğine teslim olacak.

Turkishny.com