Süper Ajda Pekkan, Turkishny.com’un Ödül gecesinde verdiği muhteşem konserin yorgunluğunu Nello Restaurant’ta attı.

New york Başkonsolosu Mehmet Samsar, eşi Feruza Samsar, Süper Star Ajda Pekkan, gecenin sunuculuğunu yapan Serra Karaçam ve Turkishny.com Haber Portalı’nın sahibi Rıdvan Sezer'in katıldıkları yemek daveti gece geç saatlere kadar devam etti.

Nello Restaurant’ın sahibi Nello Balan’ın konukları ile özel olarak ilgilendiği gece davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Rıdvan Sezer, konserdeki muhteşem performasından dolayı  Süper Star Ajda Pekkan’a teşekkür ederek, kendisi gibi değerli bir sanatçıyı New York’ta ağırlamanın kendisi için çok anlamlı ve önemli olduğunu belirtti.

Davet sırasında ödül gecesinin sunuculuğunu üstlenen Serra Karaçam ve Süper star Ajda Pekkan’a üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu, Türkiye’de özel olarak hazırlanmış Çini Tabaklar  hediye edildi.

New York Başkonsolosu Mehmet Samsar ve eşi Feruza Samsar Turkishny.com Haber Portalı’nın sahibi Rıdvan Sezer’i tüm zorluklarına rağmen böyle bir geceyi gerçekleştirmeyi başardığı için kutladılar.

New York’ta yağan yoğun kara aldırmadan Turkishny.com haber portal tarafından düzenlenen yemek davetine katılan konuklar gecenin geç saatlerine kadar eğlenerek Süper Star Ajda Pekkan ile teker teker fotoğraf çektirdi.

Turkishny.com