Erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenen bir kadın, önce sevgilisini soyup yatağa kelepçeledi ardından da görüntüleri Facebook'ta yayınladı! Obama, Nebraska'da yaşanan ilginç olayda 28 yaşındaki Sylvester Porchia, kız arkadaşının kendisinden acı bir şekilde intikam aldığını söyledi.

Kız arkadaşıyla yatakta yaşadığı romantizmin daha sonra büyük bir kabusa dönüştüğünü anlatan Porchia, aslında yatak odasını paylaşmaktan utanmadığını ancak mevcut durumun kendisi için bir kabus olduğunu söyledi.

21 yaşındaki sevgilisini internette başka bir kızla aldattığını kabul eden, kız arkadaşının durumu anlamasıyla birlikte kendisine acı bir oyun oynadığını anlatan genç bu durumdan hayli rahatsız.

Sevgilisinden intikam almak isteyen genç kız ise, Porchia'yı önce yatağa kelepçeledi ardından da çırılçıplak soydu ve sonra da görüntülerini çekti. Sevgilisinin anahtarı istemesi karşısında ise anahtarı kaybettiğini söyleyen genç kadın, kapıyı çekip çıktı ve Porchia'yı yatakta kelepçeli vaziyette bıraktı. Kızın evden çıkarkenki son sözü "Hoşçakal Sylvester" oldu.

Aradan geçen 45 dakikaya rağmen genç kadın odaya dönmeyince Porchia kendi imkanları ile kelepçelerden kurtuldu. Olay sonrasında çok öfkelendiğini anlatan genç hemen kız arkadaşını aradı. Kız yanıtında, "Benimle oynamandan bıktım usandım. Şimdi oyun sırası bende" dedikten sonra gülmeye başladı ve telefonu kapattı.

Bununla da yetinmeyen genç kadın, Porchia'nın Facebook şifresini ele geçirdi ve orada adamın görüntülerini yayınladı.

Bir saat sonra da Porchia'nın arkadaşları onu arayarak neden internete çıplak ve yatağa kelepçeli fotoğraflarını yayınladığını sordu. Bunun üzerine genç soluğu poliste aldı ve kız arkadaşına karşı polis koruması kararı aldırdı.

Polis olayı soruştururken Porchia, hiçkimsenin bu muameleyi hak etmediğini savundu.

Turkishny.com / Gülten Sarı