Missouri'de akıl almaz bir aile içi tecavüz halkası ortaya çıkarıldı.

Polis, kızlarına, oğullarına tecavüz eden aynı aileden 4 evlat ve 1 babayı tutukladı. Yetkililer, aileye ait evin bahçesinde de ceset arıyor. Çocukların hamile kaldıktan sonra kürtaja zorlandığı ve ceninlerin bu araziye gömüldüğü belirtiliyor.

Lafayette Kent Şerifliği'nden yayılan fotoğrafta, 4 evlat ve 1 baba tecavüzle suçlanıyor. Fotoğrafta Jared Leroy Mohler 48, David A. Mohler 52, Burrell Edward Mohler 77, Burrell Edward Mohler 53, Roland Neil Mohler 47 birarada görülüyor.

Baba ve oğulları, çocuklarına, torunlarına tecavüzle yargılanırken, çocukların küçük yaşlardan itibaren yaşadıkları kabusu küçük kağıtlara yazıp, o kağıtları da kavanozlarda sakladıkları ifade ediliyor. Polis şimdi bu kavanozları bulmaya çalışıyor.

Polisin arazide aradığı bir diğer şey ise ceset ya da cesetler. Çünkü, ailenin erkeklerinin hamile kalan kızları kürtaja zorlayıp, ceninleri de araziye gömdükleri de gelen bilgiler arasında.

Lafayette Kent Şerifi Kerrick Alumbaugh, tecavüze uğrayan başka kurbanlar da olabileceğini belirtti ve olayı bilenlerden, duyanlardan yardım istedi.

Alumbaugh, 5 adamdan üçünün tutuklandığını ve erkeklerin hepsinin İsa Toplumu Kilisesi üyesi olduğunu açıkladı. Olayın açığa çıkmasından sonra, zanlıların kilise üyelikleri iptal edildi.

5 erkek, tecavüz, cinsel sapıklık, saldırı gibi suçlardan yargılanacak. Erkeklerin aynı zamanda çocukları, aile üyeleriyle sahte evliliklere zorladığı, 11 yaşındaki kız çocuğunu hamile bıraktığı da iddia ediliyor.

Olay, aile üyesi 26 yaşındaki kızın polise başvurarak yaşadıklarını anlatmasıyla ortaya çıktı. Aile üyesi 5 kız daha benzer suçlamalarla, bu erkekler hakkında şikayette bulundu.

Turkishny.com / Gülten Sarı