Geçtiğimiz haftalarda bir seri katilin evinden 11 kadının ceset kalıntıları çıkmıştı. O katille birlikte yaşayan kadın, evdeki ağır kokuyu aldığını ancak sevgilisi seri katilin kendisine kokunun sosis fabrikasından geldiğini söylediğini açıkladı. Tüyler ürpertici seri katille ilgili rahatsız edici detaylar da bir bir gün yüzüne çıkmaya başladı.

Seri katil Anthony Sowell ile uzun yıllar birlikte yaşayan Lori Frazier, Cleveland Ohio'daki evlerinden kokuşmuş beden kokusu aldığını ancak bunu yan taraftaki sucuk, sosis fabrikasına bağladıklarını söyledi.

Olayın şokunu hala üzerinden atamayan Frazier, "Hala merak ediyorum, neden, neden böyle birşey yaptı. Bana çok iyi bakıyordu. Asla aklıma evde cesetler olabileceği gelmedi," diye konuştu.

Clevaland belediye başkanını yeğeni de olan Frazier, Sowell ile ilişkisinin 2005 yılında başladığını, bir yıl önce de onun evine taşındığını söyledi.

Clevaland belediye başkanı Frank Jackson ise, yeğeni Frazier''in hayatta kaldığı için şanslı olduğunu açıkladı. Jackson, "Yeğenim de diğer kurbanlarla aynı kaderi paylaşabilirdi. Çok şanslı ki bu vahşetten sağ çıktı," diye konuştu.

Evdeki ölmüş kadınlara ait cesetler 29 Ekim'de, bir kadının polise şikayette bulunarak Sowell'in kendisini taciz ettiğini söylemesinin ardından evde yapılan inceleme sonucunda ortaya çıkmıştı.

Cesetlerden 4'ü bahçede, diğerleri de evin içinde bulunmuştu.

Soruşturmayı yürüten savcı Bill Mason, cinayet soruşturmasının sürdüğünü, Sowell'in, tecavüz, cinayet, kaçırma ve saldırı ile suçlandığını söyledi.

Turkishny.com / Gülten Sarı