ETKİNLİK EKLEYİN
<<December 2016>>
Su
Mo
Tu
We
Th
Fr
Sa
 
 
 
 
2
3
4
5
6
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Turkish Community Center'dan Yeni Yıl Balosu

111209_event_totontoMerkezi Kanada’da bulunan Türk Toplum Merkezi 2010 yılına Yeni Yıl Dayanışma Balosu ile gireceğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre balo, Sheraton Parkway North Oteli’nde gerçekleşecek ve balodan elde edilecek tüm gelir Türk Toplum Merkezi sosyal hizmetlerine destek vermek amacıyla kullanılacak. Türk Toplum Merkezi gecenin biletlerinin 100 dolardan satıldığını duyurduğu açıklamasında, balo akşamı çocuklar için ayrı bir salon ve geceye araçlarıyla gelenler için ücretsiz kapalı otopark bulunduğunu da belirtiliyor.

Tarih: 31 Aralık 2009, Perşembe

Saat: 07.30 pm

Yer: Sheraton Parkway North Oteli

Adres: Sheraton Parkway North Toronto, 600 Highway 7 East, Richmond Hill, Ontario L4B 1B2 Canada

Biletler ve Bilgi:

Nur Erkoc;  nur.erkoc@turkishcommunitycentre.org  –  416 235 1711

Ertugrul Alp; ertugrul.alp@turkishcommunitycentre.org – 905 508 259

Figen Musabay;  figen.musabay@turkishcommunitycentre.org -  905 508 8198

Demet Citak; demet.citak@turkishcommunitycentre.org  – 416 480 9990

Cenk Sayin; cenk.sayin@turkishcommunitycentre.org

Elvan Amasya; elvan.amasya@turkishcommunitycentre.org  – 647 286 6259

Aylin Doyle;  aylin.doyle@turkishcommunitycentre.org  - 416 467 0925



Home | Headline News | Local News | Other News | English News | Economy News | Sport News | Entertainment | Technology | New York |
Weather Forecast | Daily Horoscope | Radio | Photo Gallery | Video Gallery | Events Photos | Yellow Pages | Classifieds | Education | Games | Media | Immigration | New York City | About Turkey | USA area codes | World Phone codes | US Universities | MTA New York City | World Embassies | Currency Converter | ATAA Members | TADF Members | Other Associations | Visas | Ataturk
Contact Us | About Us | Advertise with Us | Terms of Use | Sitemap | RSS