Arrow evreninin hayranlarının heyecanla beklediği o gün sonunda geldi.

Dört epik DC dizisi Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl’ün kahramanları ortak bir bölümde bir araya geldi. Spoiler uyarısı: Haber Supergirl, The Flash, Legends of Tomorrow ve Arrow dizilerinin son bölümleriyle ilgili bilgi içerir.

  • Arrow evreninin kahramanları önce Supergirl, ardından Arrow dizilerinde buluştu. Buluşmanın ikinci bölümü ise The Flash ve Legends of Tomorrow dizilerinde gerçekleşti. Böylece iki akşamda yayınlanan dört bölümlük Crisis On Earth-X serisini tamamlanmış oldu.

  • CW’de izleyici karşısına çıkan büyük karşılaşmada yok yoktu: düğünler, karakterlerin şeytani ikizleri, alternatif evrenler ve tüm kahramanların göreve atıldığı devasa bir savaş...

  • Her şey tüm kahramanları bir araya getiren, Barry ve Iris’in düğünüyle başladı. Ancak hiçbir şey planlandığı gibi gitmedi. Alternatif dünya Earth-X’in kötü kahramanları düğüne saldırınca, kahramanlarımızın alternatif dünyadaki kendi kötücül ikizlerine ve Nazilere karşı çetin bir savaş vermesine neden oldu.

  • Bol aksiyon ve maceranın yanı sıra bölüm, izleyeni duygulandıran anlara da sahne oldu. Zira geçtiğimiz aylarda açıklandığı üzere Victor Garber’ın diziden ayrılma zamanı gelmişti.

  • Martin Stein karakteri bir hayli duygusal bir hamleyle seriye veda etti. Stein vedasını yapmış olsa da son olarak Legends of Tomorrow’un üçüncü sezonunda izleyici karşısına çıkacak.

  • Arrow evreninin eski favori karakterleri Citizen Cold, The Ray, Felicity ve Alex Danvers’ın da göründüğü bölümde heyecan verici karşılaşmalar, ölümler ve daha birçok sürpriz gerçekleşti.

  • Geçtiğimiz yıl da CW süperkahramanları Invasion! adlı bir bölümde bir araya gelmiş ve kesişme birçok heyecan verici olaya sahne olmuştu.