Son dönemde Hollywood'u sarsan ve çığ gibi büyüyen cinsel taciz iddialarına yeni isimler eklendi. ABD'li yönetmen Oliver Stone ve Backstreet Boys grubunun solisti Nick Carter da cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen ünlüler listesine girdi.

ABD'li aktris Melissa Gilbert, geçtiğimiz günlerde telefonla katıldığı bir programda 1991 yapımlı 'The Doors' filminin çekimleri esnasında isim vermeden Oscar ödüllü ABD'li yönetmen Oliver Stone'un kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.

  • Gözyaşlarına boğulan Gilbert, "Kahretsin! Beni taciz eden Oliver Stone'du. The Doors filmininin cast seçimlerinde seçilebilmem için onunla cinsel ilişkiye girmemi söyledi. Ben de orayı terk ettim" dedi.

  • Daha önce de Playboy modeli Carrie Stevens, Stone'un kendisini bir partide taciz ettiğini öne sürmüştü.

  • Dream grubunun eski solisti Melissa Schuman ise geçtiğimiz günlerde kendi blog hesabından Backstreet Boys grubunun solisti Nick Carter'ın 2002 yılında kendisine tecavüz ettiğini iddia ettiği bir yazı yayınladı.

  • Carter'ın kendisinden uygunsuz taleplerde bulunduğunu ve daha sonra tecavüze uğradığını belirten Schuman, olayın Dream'in P. Diddy düetli parçası 'This Is Me Remix' şarkısının klip çekimleri esnasında yaşandığını öne sürdü.

  • 18 yaşındayken yaşadığı bu olayın onu derinden etkilediğini de yazan Schuman, yaşadıklarını asla unutamadığını ifade etti.