New York Times’ın övgüler yağdırdığı Ajda Pekkan, ‘Holdingimin CEO’suyum. Başarılıyım ama yalnızlığa mahkûm kaldım’ dedi

Manhattan Center’ın 2 bin 500 kişi kapasiteli ‘The Hammerstein Ballroom’da konser veren Ajda Pekkan, New York Times’ta ‘diva’ olarak görülmesinin mutluğunu yaşıyor.

Serra Karaçam’ın hazırlayıp sunduğu Medya Müfettişi adlı programına konuk olan Pekkan, “Eleştirmen Jon Parales’in konserdeki her detayı hatırlaması mutluluk vericiydi. Gurur duydum. Ajda Pekkan isminin kalıcı olması için çok uğraşıyorum. Kendi holdingimin CEO’suyum. Başarılı olduğumu biliyorum ama unutmamak gerekir ki başarmak yalnızlıktır. Hem özel hayatınız hem iş hayatınız bir arada olmuyor. Ben yalnızlığa mahkûmum’’ dedi.

Konserin yanı sıra habercilik ve internet konuları hakkında da konuşan süperstar, ilginç bir itirafta bulundu. İnternet ortamında çok fazla zaman geçirmemeye çalıştığını anlatan Diva, “Sanal âlemden uzak durmaya çalışıyorum çünkü bende dipsomani var. Başladığım zaman böyle bir şeyden kendimi alamayacağım diye korkuyorum” dedi. Pekkan en büyük hobisinin ise şarkı CD’lerini bilgisayara aktarmak olduğunu anlatarak, “Saatlerce bunu yapabiliyorum. Bir bakmışım sabah olmuş. Sırtım falan ağrıyor” diye konuştu.