İlişkilerinin ilk gününden bu yana attıkları her adımla manşetlerden inmeyen Tom Cruise ve Katie Holmes hakkında her gün bir haber çıkıyor. People dergisi, ünlü çiftle ilgili doğru bilinen yanlışları derledi

Dedikodu 1
Evlilik sözleşmeleri var
Hollywood'un en çok kazanan aktörlerinden Tom Cruise'un, Katie Holmes'la evlendiği zaman maddi anlamda kendisini garanti altına almak için genç aktrise evlilik sözleşmesi imzalattığı iddia edildi. Ancak People dergisine konuşan Cruise'un avukatı Bert Fields, bu iddiaları yalanladı.


Dedikodu 2
Katie, Suri'nin katolik okuluna gitmesini istedi
Amerikan basınında Suri'nin koyu bir Katolik olan annesi nedeniyle Katolik okulunda eğitimine başladığı defalarca yazıldı. Hatta Scientology tarikatı mensubu olan Tom Cruise'la bu konu nedeniyle tartıştığı da söylendi. Ancak aileye yakın bir kaynak, Suri'nin Katolik okulunda eğitim görmediğini, evde öğretmen eşliğinde ders aldığını belirtti.

Dedikodu 3
Evlatlık Bella ve Connor dışlandı

Tom Cruise, Nicole Kidman'la evli olduğu dönemde Isabella ve Connor'ı evlat edindi. Babalarıyla son yıllarda çok fazla görüntülenmeyen iki çocuğun özellikle Katie Holmes tarafından dışlandığı söyleniyordu. Ancak işin gerçeği bambaşka çıktı. Yıllardır babalarıyla birlikte kalan Connor ve Isabella'nın Katie Holmes'ü çok sevdiği söyleniyor.


Dedikodu 4
Suri'nin dolabı 3 milyon dolar

Suri'nin kıyafetlerinin değerinin yaklaşık 3 milyon dolar olduğu söyleniyordu. Ancak Suri'nin bakıcısı, "Suri, çoğu zaman 20 dolarlık sıradan elbiseler giyiyor" diye konuştu.

Dedikodu 5
Katie'yi Tom giydiriyor

Tom Cruise'la evlendikten sonra ünlü modacıların kıyafetlerini giyen Holmes'un eşine danışarak giyindiği söyleniyordu. Ancak Holmes'a yakın kaynaklar, ünlü aktrisin tüm kıyafetlerini kendisinin seçtiğini dile getirdi.