ABD’nin Los Angeles kentindeki evinin banyosunda fenalaşmasının ardından kaldırıldığı hastanede öldüğü açıklanan, "Girl, Interrupted" (1999), "8 Mile" (2002), "The Dead Girl" (2006) and "Across the Hall" (2009) filmlerinin unutulmaz oyuncusu 32 yaşındaki Amerikalı aktris Brittany Murphy'nin ani ölümü ile ilgili bir çok iddia gündeme geliyor.

Amerikalı aktris Brittany Murphy'in aldığı aşırı dozda uyuşturucudan öldüğü iddia edildi.

ABD’nin Los Angeles kentindeki evinin banyosunda fenalaşmasının ardından kaldırıldığı hastanede öldüğü açıklanan, "Girl, Interrupted" (1999), "8 Mile" (2002), "The Dead Girl" (2006) and "Across the Hall" (2009). filmlerinin unutulmaz oyuncusu 32 yaşındaki Amerikalı aktris Brittany Murphy için bir çok iddia gündeme geliyor.

Amerikan basını ünlü aktristin yüksek dozda ağrı kesici aldığı ve ölümünün Michael Jackson’ın ölümü ile benzerlikler taşıdığını iddia etti.
Ünlü yıldızın çok yakın bir arkadaşı da Murphy'nin uzun bir zamandır uyuşturucuyla çok büyük sorunu olduğunu söyledi.

Kimliğinin gizli kalmasını isteyen Murphy’nin yakın arkadaşı, “Bizler böyle bir şeyle karşılaşacağımızı tahmin ediyorduk. Tedavi olması için çok dil döktüm. Uyuşturucu illetine çok fena batmıştı. Brittany artık sınıra gelmişti” diye konuştu.

Los Angeles Morg yetkilisi Ed Winter’de sanatçının ölümüyle ilgili kuşku duyacak her hangi bir unsur olmadığını belirterek, “Ölümü doğal nedenlerle olmuş gibi görünüyor. Asıl ölüm nedeni bugün veya yarın yapılacak otopsinin ardından belli olacak” dedi.

(ANKA)