Eski nişanlısı Sienna Miller ile yeniden aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Jude Law, birlikte oturmak için 7 milyon dolara bir ev aldı.

Güzel oyuncu Sienna Miller, kendisini çocuklarının dadısıyla aldatan Hollywood’un yakışıklı oyuncusu Jude Law ile yeniden birlikte olmaya başladı. Dört yıl önce ayrılan çift başkalarıyla birlikte olmalarına rağmen, aradıkları aşkı bir türlü bulamadılar. Yeniden birlikte olmaya başlayan çiftin çok mutlu olduğu söyleniyor. 36 yaşındaki Law, 28 yaşındaki seksi oyuncu ile birlikte oturabileceği bir ev aldı. Law, uzun bir ev arayışından sonra New York’un merkezinde bir apartman katında karar kıldı.

İÇ MİMAR ARIYOR

Yakışıklı oyuncu, 3 yatak odalı evine 7 milyon dolar verdi. Bugüne kadar hep kirada oturan Law bu sefer Miller’e ve çevresine ilişki konusunda çok ciddi olduğunu göstermek istiyor. Law, evin iç tasarımı için bir iç mimar arayışına girdi. Evin çok güzel olmasını isteyen Law, Miller ile ev için mobilya bakmaya başladı bile. Ev aldığını kimseye söylemeyen Law, Miller ile birlikteliğini her şey düzene oturduktan sonra açıklamak istiyor.