GQ dergisi, aralık sayısına kapak olan Oscarlı aktris Nicole Kidman'ı bu sözlerle tanımlıyor.

Dergiye birbirinden seksi pozlar veren yıldız, güzelliğiyle yıllara meydan okuyor.

Amerika'da Noel'de gösterime girecek olan ve başrollerini Penelope Cruz, Daniel Day Lewis, Sophia Loren ve Kate Hudson ile paylaştığı 'Nine' müzikali ile gündemde olan Oscarlı aktris Nicole Kidman, GQ dergisinin aralık sayısına kapak oldu. 42 yaşındaki Kidman için GQ dergisi şu yorumda bulundu: "Süt beyazı teni, derin denizleri andıran mavi gözleri ve ateş kızılı saçlarıyla uğrunda ölünecek bir kadın o..."

Hayatım Bir Yolculuk Gibi

Hem kariyerinde hem de özel hayatında mutlu günler geçiren Kidman, 16 aylık kızı Sunday Rose ve eşi Keith Urban'la Avustralya'da gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Hayatını bir yolculuk olarak tanımlayan yıldız, "Bu yolculuğum hala sürüyor. Değişik duyguları, aşkı ve evliliğin ilginç yönlerini keşfetmeye devam ediyorum" dedi.

Evliliğime Saygısızlık Etmem!

Eski eşi Tom Cruise'un mensubu olduğu Scientology tarikatıyla ilgili konuşmamaya özen gösteren Nicole Kidman, "Bu eski eşimi ve önceki evliliğimi ilgilendiren bir konu. Bununla ilgili konuşarak, şimdiki evliliğime saygısızlık etmeyi istemem. Tom'la yaşadıklarımız bitti gitti" şeklinde konuştu.