Tom Cruise'la evlendiğinden bu yana memleketi Ohio'ya neredeyse hiç gitmeyen Katie Holmes, ailesini çok üzüyor. Memleketin yolunu unutan kızları için ailesi endişe ediyor!

 

Geçtiğimiz yıl önceliği eşi Tom Cruise'a veren Katie Holmes, bu yıl tam tersi bir yol izledi. Yaz aylarının hepsini 'Don't Be Afraid of the Dark'ın çekimleri için Avustralya'da geçiren ünlü aktris, şimdi de başrolünü Anna Paquin ve Elijah Wood'la paylaştığı 'The Romantics'in New York'taki çekimlerini sürdürüyor. Tom Cruise'la evlendiğinden bu yana doğup büyüdüğü yer olan Ohio'ya pek fazla gitme fırsatı bulamayan ünlü yıldız, son aylarda ailesinin evinin yolunu neredeyse tamamen unuttu.

Tatil Yapmak Onun Hakkı

Annesi Kathleen ve babası Martin Holmes'a yakın kaynaklar, "Ailesi Katie'yi evinde görmek istiyor. Aylardır onları ziyarete gelmedi. Anne ve babası kızlarını özledikleri için sık sık Katie'nin evine onu görmeye gidiyor" diye konuştu. Kızlarının yoğun iş temposundan dolayı çok yorulduğunu düşünen Holmes çifti, ünlü aktrisin kısa süre de olsa kızı Suri'yle birlikte Ohio'ya gelmesini ve bir süre dinlenmesini istiyor.