Milla Jovovich, Maxim dergisine kapak oldu. Macera dolu bir balayı öyküsünü anlatan yeni filmi 'A Perfect Getaway' ile gündemde olan seksi yıldız, içini döktü.

Beyazperdenin seksi yıldızlarından Milla Jovovich, Maxim dergisinin kasım sayısına kapak oldu. Ünlü yıldız, amansız bir kovalamacaya dönüşen balayı hikayesi 'A Perfect Getaway' adlı yeni filmiyle dikkat çekiyor. İşte Jovovich'in hayatı, yeni filmi ve sinemaya dair anlattıkları...

Yeni filminiz 'A Perfect Getaway' bayağı heyecanlı değil mi?
Evet, gerçekten heyecanlı, fakat aynı zamanda biraz da gizemli. Steve Zahn ve ben Hawaii'de balayına giden bir çifti canlandırıyoruz ve uzun bir yürüyüşten döndüğümüzde ortalıkta dolaşan katiller olduğunu öğreniyoruz.

KEŞ DERGİSİYDİ
Hiç belalı bir seyahatiniz oldu mu?

Peru'dayken benzer bir şey yaşamıştım. Ormanda yürüyüşe çıkmıştık ve bir süre sonra kaybolduk. Annem ve birkaç arkadaşım vardı yanımda. O geziden tek parça dönebildiğimize hala şaşırıyorum.

11 yaşından beri çalışıyorsunuz, yine de pek çok ünlüye göre başınız pek belaya girmedi. Yaptığınız en provakatif şey ne oldu?

Evet, 11 yaşımdan bu yana modellik yapıyorum. Muhtemelen küçük bir kız olarak High Times'a kapak olmam.

'Keş' camiasının en ünlü magazinidir, nasıl oldu bu?
O zamanlar müzik yapıyordum ve High Times'tan birileri bir gün gelip benim şovumu izlemiş. Dergiye kapak olup olmayacağımı sordular. Gerçekten o yaşta yapılabilecek en büyük hatalardan biriydi. Şaka gibi bir şeydi ama annem hiç gülmedi. Fakat yine de çok daha kötüsü olabilirdi. Ortalık küçük yaşta şöhret olmuş ve sonra dibe vurmuş insanların öyküleriyle dolu.

Peki gerçekten 'Resident Evil 4' olacak mı?
Evet, ay sonunda çekimlere başlıyoruz.


SIKI ÇALIŞIYORUM
Bu film için ne tarz hazırlıklar yapıyorsunuz?

Açıkçası bu filmler için gerçekten çok sıkı bir eğitimden geçiyorum ve sıkı çalışıyorum. Gördüğünüz bütün hareketleri kendim yapıyorum dersem, yeterli olur sanırım.

Yaptığınız işlerle kıyaslandığı zaman hayranlarınızın fazla kitap kurdu, teknoloji manyağı tiplerden çıkmasına ne diyorsunuz?
Bu çok hoş! Çünkü bu durum gösteriyor ki gerçekten zeki olan adamlar benden hoşlanıyor. Ayrıca sakın unutmayın, kızlar genellikle serseriler için üzülseler bile sonunda zeki olan erkeğin yanında kalırlar, yani eninde sonunda iyi adam kazanır.

'Beşinci Element'in devamını istemem'

Eski filmlerini izlediğiniz zamanlar olur mu?
Aslında daha önceki gün 'Zoolander'ı seyrettim, gerçekten eğlenceliydi. Bazen devam filminin çekileceğine dair söylentiler çıkıyor, eğer öyle bir şey olursa umarım Katinka'yı da çağırırlar.

'Beşinci Element'in de devamını istiyor musunuz?
Hayır, hiç sanmıyorum. Eğer olursa bile kesinlikle farklı bir beden bulmalılar. Leeloo olduğu gibi kalması gereken biri...