Futbol haricinde sanat, moda ve magazin dünyasının aranılan ismi olan ünlü İngiliz futbolcusu David Beckham'a ilginç bir teklif geldi. Sponsorlar dahil yaptığı işlerden milyonlarca dolar kazanan Beckham'a spermleri için rekor bir teklif yapıldı.

 

Attıkları her adımla milyonlarca doları cebe indiren dünyaca ünlü yıldızlar, sperm bankalarının da gözdesi haline geldi. Milyarlarca dolarlık bir sektör haline gelen sperm bankaları, rekabette bir adım öne geçebilmek için yıldızların peşine düştü.Çocuklarının yıldız isimlere benzemesi için sıraya giren kadınlar sayesinde milyonlarca doları cebe indiren sperm bankasının yetkilileri, hedef büyüttü!

Olmazsa Brad Pitt, O da Olmazsa Ronaldo

Cryobank sperm bankası yetkilileri, bu kez gözlerini ünlü yıldızların spermlerine dikti. Ve David Beckham'a spermini bağışlaması için 75 milyon euro teklif etti. Ancak Beckham'dan 'Hayır' yanıtı geldi. Sperm bankasının ikinci hedefinde Brad Pitt var. Pitt'in spermi için 60 milyon euro önerecek olan yetkililer, Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo'ya ise 50 milyon euro önerecek.