Oğulları Sparrow'un doğumuyla şu sıralar çok mutlu günler geçiren Nicole Richie ve Joel Madden, iki çocuklarıyla birlikte ilk kez People dergisine poz verdi

Amerikalı ünlü TV yıldızı Nicole Richie, şu sıralar yaşadığı mutluluğu bir cümleyle tarif ediyor: "Ait olduğum yerdeyim." 9 Eylül'de dünyaya gelen oğlu Sparrow'un doğumuyla mutluluklarının ikiye katlandığını söyleyen Nicole Richie- Joel Madden çifti, çocuklarıyla birlikte People dergisine poz verdi.

SÜRPRİZ BİR BEBEK!

Harlow'a hamile kaldığınızda bu sizin için sürpriz olmuştu. Peki Sparrow planlanan bir bebekmiydi? Nicole: Hayır, onu da planlamadık.

Joel: Hiçbir zaman bebek sahibi olmak için plan yapmadık ama harika bir zamanlama tutturduğumuzu söyleyebilirim.

İkinci hamileliğiniz nasıl geçti?

Nicole: İlk hamileliğim gerçekten çok kolay geçmişti. Fakat ikinci hamileliğimin ilk üç ayı sürekli bulantılarla geçti. Kendimi çok yorgun hissettim.

Joel: Bir de ilk defa canı sürekli birşeyler çekti. Gecenin ikisinde Meksika restoranına gidip ona yemek aldığımı bilirim. Onun hamileliğinde ben bile kilo aldım.

Harlow'u, bir kardeşi olacağı fikrine nasıl hazırladınız?

Nicole: Her muayeneme onu da götürdüm. Kardeşi henüz karnımdayken onunla arasında bir bağ oluştu. Onun gibi bir ablası olduğu için Sparrow da biz de çok şanslıyız, o çok iyi bir abla. Her sabah kardeşini öperek uyandırıyor.

Joel: Bazen onunla oyun oynamak istiyor ama Sparrow oyun oynamak için henüz çok küçük, 6 haftalık.

Bebeğin ismini nasıl seçtiniz?

Nicole: İsim konusunda her ikimizin de değişik zevkleri var. Sparrow ismini ikimiz de beğendik, hem ablasıyla uyumlu bir isim. Her ikimiz de 'Karayip Korsanları'nı ve Kaptan Jack Sparrow'u çok seviyoruz.

Dört kişilik bir aile oldunuz, bu nasıl bir his?

Nicole: Çok eğlenceli. İki çocuğum da birlikte büyüyecek. Zaten şimdilik Harlow'a her şey oyun gibi geliyor.

Joel: Nicole şu sıralar daha çok Sparrow'la ilgilendiği için, Harlow'la daha sık vakit geçiriyoruz. Birlikte hayvanat bahçesine gidiyor, konuşup eğleniyoruz.

Evlenmeyi düşünüyor musunuz?

Nicole: Bir gün herkes gibi evlenmeyi ben de isterim. Çocuklarım benden evlenmelerimi isterse, o zaman evleniriz.

Joel: Hiçbir şeyin değişmesine gerek yok. Zaten harika bir ilişkimiz var.

EMZİREREK KİLO VERDİM

Doğum sonrası nasıl bu kadar kolay kilo verebildiniz?

Nicole: Ne diyet yaptım ne de spor. Zaten hamileliğimde de çok fazla kilo almamıştım. Sanırım bu dönemde en büyük yardımcım emzirmek oldu.

Erkek çocukları kız çocuklarından farklı mı?

Nicole: Kesinlikle farklı, Harlow kendisini çok kolay sevdiren bir bebek değildi ama Sparrow kucağımdan inmek bilmiyor. Fiziksel olarak aramızda inanılmaz bir bağ var.

Joel: Bir de erkek çocuklarının bezini değiştirmek kızlara oranla biraz daha zor, o yüzden bu işi genellikle ben üstleniyorum.