Sosyetik güzel Paris Hilton, artık eskisi kadar ilgi görmüyor! Eskiden her attığı adım olay olan ve konuşulan Hilton'u, şu sıralar çok az sayıda paparazzi takip ediyor

 

Bir dönem adı skandallarla anılan ve magazin manşetlerinden inmeyen sosyetik güzel Paris Hilton, artık eskisi gibi haber olmuyor. Çok değil; birkaç sene öncesine kadar nereye gitse peşinde bir paparazzi ordusuyla takip edilen Hilton'u, şu sıralar sadece birkaç kamera ve objektif izliyor. Eskiden sadece bir gece kulübünden adımını attığı için 125 bin dolar kazanan ünlü yıldız, son dönemlerde nereye giderse gitsin eski ilgiyi görmüyor ve adından söz ettirmiyor.

Çöküş Dönemine Girdi!

In Touch dergisine konuşan Paris Hilton'a yakın kaynaklar, "Son aylarda elini attığı hiçbir işte başarılı olamadı, gerek filmleri gerekse kendi adını taşıyan markaları eskisi gibi ilgi görmüyor. Bu nedenle çöküş dönemine girdi. Bu durum ona olan ilginin azalmasına neden oldu. Paris de bunun farkında" şeklinde konuşuyor. Bir süredir The Hills dizisinin genç aktörü Doug Reinhardt'la birlikte olan Hilton, eskisi gibi dikkat çekmek için elinden geleni yapıyor.