Pop müzik dünyasının son zamanlarda yarattığı en sansasyonel isimlerinden Lady Gaga, magazin basınını aykırı pozlarıyla 'gaga'lamaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü marka Hello Kitt'nin 35. yıldönümü şerefine pozlar veren yıldız, yine sınır tanımaz duruşu ve birbirinden tuhaf kostüm ve maskeleriyle "Ne kadın be!" dedirtiyor .

Marilyn Monroe tarzı, file çorapları ve Hello Pussy çantasıyla allanıp pullanıp yine geçmiş kamera karşısına. Kim olduğunu düşünecek vaktiniz yok, bulmacayı çözmenize izin vermeyecek kadar 'sır' bir kadın o...

Pop müziğin son zamanlardaki en başarılı ve en aykırı isimlerinden Lady Gaga , Hello Kitty markasının 35. yıldönümü için karşınızda.

Markus Klinko'nun çektiği fotoğraflarda oyuncak kadın imajı çizmesi doğal. Hello Kitty' nin neredeyse tüm aksesuarlarını geçirmiş üzerine ve henüz 23'lük yaşıyla tepetaklak ediyor dünyayı boyun eğmez jestleriyle...

Tüm bu kareler, şarkıcının sınırlı sayıda hazırlanan Fame albümünde de yer alacak.

Müziğe adımını atar atmaz bir moda ikonu olarak da nam salan Gaga, platin rengi saçları, tuhaf maskeleriyle diğer ünlülerden hemen ayrılıyor.

Sıradışı New Yorklu'nun ismini daha çok duyacak gibiyiz, bizden söylemesi...