Hollywood'un ünlü babaları, kızları için her şeyi yapıyor. Yoğun iş tempolarından kalan tüm zamanlarını çocuklarına ayıran bu ünlü babalar, onlarla yeniden çocuk oluyor

"Bir kızınız olduğunda tüm hayatınız değişiyor" diyen ünlü aktör Adam Sandler, üç yaşındaki kızı Sadie'ye çok düşkün. Onunla oyun oynarken dünyayı unutan Sandler, onun tacını takmaktan geri kalmıyor.

Ünlü aktör Tobey Maguire, "Kızımın bir gülümsemesi benim için dünyalara bedel" diyor. Üç yaşındaki kızı Ruby ile birlikte resim kursuna gitmeyi çok seviyor.

İkinci kez kız çocuğu sahibi olan ünlü şarkıcı Seal, eşi Heidi Klum'un kızı Leni'yi öz kızı gibi seviyor. Babasıyla oyun oynamayı çok seven Leni, çantasını babasına taşıtıyor.

Başarılı aktör Hugh Jackman, evlat edindiği kızı Ava'nın hiçbir isteğini kırmıyor. Oyuncak aldığı zaman ikişer tane alıyor.

Yetenekli aktör Mark Wahlberg, kızı Ella'nın bir kız kardeş daha istediğini söylüyor. Wahlberg, "Bir kız kardeşi daha olmadığı için çok şanslı çünkü sadece onu şımartıyoruz" diyor.