Roberto Cavalli, Al Jamal'de dansöz oynattı, göbek attı ama aklı cevizli baklavada kaldı. Bir tepsi baklavayı paketletip, oteline göndertti.

 

Kapıda Gülle Karşılandı

Dünyaca ünlü modacı Roberto Cavalli coştu, coşturdu! 'Fashionable İstanbul' için ülkemizde bulunan Cavalli, eşi Eva ve Pirelli Başkanı Tronchetti Provera ile Al Jamal'e gitti. Başına güller dökülerek karşılanan modacı için mekanda özel loca hazırlandı; masası zebra örtüler ve kristal taşlarla süslendi.

Bir Tepsi Baklava İstedi

Gecede Cavalli, dostlarıyla birlikte göbek attı, koltukların üstüne çıkıp dans etti. Oryantallere para yapıştıran modacı, ikram edilen mantıya ise bayıldı. Cavalli, en çok da kendisi için özel olarak yapılan cevizli baklayı sevdi. Tadına doyamadığı iki tepsi baklavadan birisini dostlarıyla masada yiyen modacı, diğer tepsinin de paketlenip, oteline gönderilmesini istedi.

Roberto Cavalli İstanbul' da, hayranları peşinde eğlendi

Moda organizasyonu 'Fashionable İstanbul' için Türkiye'ye gelen ünlü modacı Roberto Cavalli, İstanbul'un tadını çıkardı. Cavalli hayranı ünlüler de modacının peşini bırakmadı

Fashionable İstanbul' için İstanbul'a gelen ve organizasyonun açılış defilesini gerçekleştiren dünyaca ünlü İtalyan modacı Roberto Cavalli, defileden bir sonraki gece, eşi Eva Cavalli ile ünlü eğlence mekanı Al Jamal'e gitti. Pirelli'nin başkanı Tronchetti Provera, eşi Tunuslu manken Afefe Provera, Eda Taşpınar, sevgilisi Bora Kozanoğlu ve Özlem Önal'ın da eşlik ettiği Cavalli çifti, mekanın kapısında, başlarından aşağıya gül yaprakları dökülerek karşılandı.

 

Taşpınar'la Göbek Attı

Arkadaşlarıyla birlikte, kendileri içi hazırlanan iki özel locada eğlenen 69 yaşındaki ünlü modacı, yanında dans eden oryantallere para yapıştırmak konusunda oldukça cömert davrandı. Cavalli için özel hazırlanan masa; zebra örtüler, yastıklar, gül yaprakları ve kristal taşlarla süslendi. Gece boyunca uzun uzun sohbet eden Cavalli ve Eda Taşpınar ikilisi, bir ara karşılıklı göbek atmayı da ihmal etmedi.

Baklava Otele Gitti

Çapamarka ekibi, baklavayı çok seven Roberto Cavalli için iki tepsi cevizli baklava hazırlattı. Cavalli bir tepsisini yediği tatlının geri kalanını paketletip otel odasına gönderdi. Yemekten sonra ellerini gül suyuyla yıkayan Cavalli'ye mekan çıkışında özel olarak hazırlanan bir hediye sepeti sunuldu.

Cavalli İstanbul Sosyetesiyle Tanıştı

Al Jamal'den ayrıldıktan sonra Les Ottamans'da, Enis Onat'ın düzenlediği partiye katılan Roberto Cavalli ve eşi, İstanbul sosyetesiyle tanıştı. Partide Güzide Duran- Adnan Aksoy, Özlem Önal, Mine Verdi, Kemal-Feryal Gülman, Demet-Cengiz Çetindoğan, Betina Hakko, Tuğba Ünsal, Nurettin Hasman, Serdar Bilgili gibi ünlü isimler vardı. Geceye siyah, sade bir kıyafetle katılan dünyaca ünlü top model Bar Refaelli ise, çok yorgun olduğunu söyleyerek partiden erken ayrıldı. Gecenin en çok ilgi çeken ismi, modacı Esin Maraşlıoğlu'nun kızı Melisa Mızraklı oldu. Patlayan flaşlar, genç kadının taytının içine giydiği tanga iççamaşırını gözler önüne serdi.