Ünlü şarkıcı Leona Lewis, Londra'daki bir kitabevinde hayranlarına imza dağıtırken bir hayranının yumruklu saldırısına uğradı. Kafasına aldığı darbe ile neye uğradığını şaşırkan Lewis gözyaşlarını tutamadı. Kendi hayatını anlatan 'Dreams' adlı kitabı için hayranlarına imza dağıtan, onlarla fotoğraf çektiren şarkıcı Lewis'in bu güzel anını bir adamın yumruğu bozdu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Waterstones Kitabevi, saldırganın Lewis'in bir kitabını aldığını, ona imzalattığını ve birdenbire Lewis'in kafasına yumruk attığını açıkladı.

Saldırıya tanıklık edenlerden biri, adamın şiddetli vurduğunu ve Lewis'in bir eli gözünde hızla orayı terk ettiğini belirtti. Bir diğer tanık ise, "Bir anda yerde bir adam gördüm. Güvenlik görevlileri hızla adamın üstüne atladı ve onu etkisiz hale getirdi. Saldırgan ise gülümsüyordu. Sanırım olayın komik olduğunu düşünüyordu," dedi.

Kitabevi yaptığı açıklamada, ilk kez kitabevlerinde böyle bir olayla karşılaştıklarını ve polisin soruşturmasında her türlü işbirliğini yapacaklarını duyurdu.

Ciddi bir yarası bulunmayan ve hastaneye gitmeyen Lewis, BBC'deki 'The One Show' programına çıkmama kararı aldı. Almanya turnesini de iptal eden sanatçının morali hayli bozuk.

Turkishny.com/Gülten Sarı