Çocuklarıyla birlikte yaşadığı eve sevgilisinin taşınmasının erken olduğunu düşünen Madonna, ev arayışına girdi.

 

Madonna, genç sevgilisi Jesus’ın çocuklarıyla birlikte yaşadığı eve taşınmasının henüz erken olduğunu düşünerek, yeni ev aramaya başladı.Emlak ajansına, 25 Milyon Paund’luk evine yürüme mesafesinde olması şartı koyan Madonna ve en fazla 1.7 milyon paund ödeyeceğinide söylemiş.

Ayrıca ev, Jesus’ın üzerine olacak ve bütün masrafları Madonna karşılayacak.Hürriyet'te yer alan habere göre, Madonna, Jesus’u kendi şirketinin bünyesine alarak, Dolce&Gabanna ve Marc Jacobs’la modellik kontratı imzalamış.

Ayrıca, Eric Jao aka DJ Enferno’dan DJ’lik dersleri almaya başlayan Jesus’a £30.000’luk ekipman satın almış.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE

‘Çocuğumu Benden Alma’

AIDS hastası anne, bebeğinin ünlü şarkıcıya evlatlık verilmesini istemiyor. Ukraynalı AIDS hastası anne, yetimhanede bulunan 15 aylık erkek bebeğinin ünlü İngiliz şarkıcı Elton John’a evlatlık verilmesini istemediğini söyledi.

Ünlü sanatçıya İngiliz Sun Gazetesi aracılığıyla yalvaran ve adı sadece Marina olarak verilen anne, “Onu bana bıraksın ve benden almasın” dedi. Marina’nın iki çocuğunun velayeti alınmış ve çocuklar yetimhaneye verilmişti. AIDS hastalarına yardım derneği bulunan Elton John, Ukrayna’yı ziyareti sırasında gittiği yetimhanede gördüğü çocuğu evlatlık almak istediğini yetkililere bildirmişti. Yetkililer, yasalarına göre evlatlık isteyen kişide evlilik şartı arandığını ve eşcinsel evliliğin ülkede tanınmadığını açıklamıştı.