Benden duymuş olmayın ama bu uygulama çok akıllıca bir uygulama bayanlar.

Eğer saçlarınızı benim gibi düz kullanıyorsanız tam bize gore biçilmiş bir kaftan. Yıka çık terimini biliriz. Fakat hayal gibi gelir. Her gün güzel görünmek zorundayız ve bu iş çok zaman ve enerji alıyor. Kuaförlere ödediklerimiz konusuna girmek bile istemiyorum.

Biz kızlar saçlarımız güzel değilse ne yaparsak yapalım kendimizi güzel hissetmeyiz. Saçlar güzelse güzel görünme işimizin yarısı bitmiş demektir.

Brezilya fönü var biliyorsunuzdur bir çoğunuz. O da güzel bir uygulama ama Amerikan fönü daha doğal ürünü neredeyse yiyebilirsiniz. O kadar yani. Üstelik bu bir bakım. Yani hem saçlarımıza bakım yaptımış oluyoruz hemde ipek gibi her zaman düz sağlıklı saçlarımız oluyor. Bir – iki saatlik uygulama sonunda altı aya kadar  bakımlı ve fönlü saçlara kavuşuyoruz. Kazandığımız zamanı düşünürsek kesinlikle denemeye değer. Deneyenlerden pişman olan olmadı, diyor kuaför arkadaşım aksine yaptırdıkları günün ertesi günü yakınları ve ya arkadaşlarını da yanlarında getiriyorlar. Uyguladığımız bu ürün ve etkilerinden çok memnunuz diyor saç uzmanları.

Yalnız önemli bir not; Uygulama sonrasında 72 saat boyunca sülfat içermeyen düzleştirici şampuan ve düzleştirici maskeyi kullanmamız gerekiyor. Sonra normal hayat ritmimize dönebiliriz.

“Brocato” marka şampuan ve saç maskelerini kullanabilirsiniz en çok tavsiye edilen marka bu. Amerika’da üretiliyor ve Amerikan fönü sonrası en iyi bakımı sağladığı biliniyor.

Mutlu haftalar diliyorum.

Selen A.